Ekrany wielkoformatowe LED

Ekrany te instalowane dedykowane są do wyświetlania treści informacyjnych, reklamowych lub po prostu dla urozmaicenia i uatrakcyjnienia wnętrza w którym się znajdują. Jak każdy ekran LED-owy możemy go wykonać w dowolnym rozmiarze i proporcjach. 

Ekrany wewnętrzne produkowane sa w oparciu o moduły o pikselu od P1 do P3. 

Totemy inexLED

Totemy inexLED to stosunkowo nowa kategoria produktów opartych na technologii LED. Znajdziecie tutaj zarówno produkty gotowe jak również realizowane na zamówienie. Pośród produktów tej kategorii największym zainteresowaniem cieszą się postery bazujące na modułach o pikselu P2, P2.5 oraz P3.

inexLED TV

W naszej ofercie znajdziesz również monitory LED w pełni skonfigurowane do natychmiastowego użytkowania. Jedyne co musisz zrobić to podłączyć zasilanie i źródło sygnału.

Produkt dedykowany do sal konferencyjnych, meeting roomów czy centrów kontroli. Wysokie rozdzielczości ekranów – nawet 4K pozwalają cieszyć się olbrzymim ekranem pozbawionym jakichkolwiek ramek czy widocznych łączeń na powierzchni całego ekranu. To doskonała alternatywa dla ścian wideo.

Projekty customowe

Ta kategoria to wszystko co nietypowe i wymagające nieszablonowego podejścia do projektu.  Realizujemy nawet najbardziej nietypowe pomysły i projekty. Począwszy od nietypowych kształtów czy proporcji, poprzez moduły elastyczne, pozwalające tworzyć płynne krzywizny, a skończywszy na realizacjach wyposażonych w elementy zapewniające ekranom dodatkowe funkcje takie jak ruch, obrót czy inny rodzaj kinetyki.