inexLED

Ekrany transparentne inexLED T

inexLED

Ekrany transparentne

Innowacje

Innowacje w zakresie nowych technologii komunikacji wizualnej nie mogły także ominąć znanej już od lat technologii ekranów LED. Najnowszą odsłoną są transparentne ekrany LED pozwalające tworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne kreacje.

Technologia transparentnych paneli inexLED-T wykorzystywana może być praktycznie wszędzie, zaś jej największą zaletą jest bardzo wysoka przejrzystość paneli, dochodząca nawet do 90%. Moduły takie mogą być instalowane praktycznie wszędzie, od witryn sklepów i biur, poprzez przeszklenia całych fasad, a skończywszy na dedykowanych rozwiązaniach wewnętrznych.

Ekrany transparentne serii inexLED-T występują w szerokiej gamie rozmiarów i rozdzielczości, zaś pełna skalowalność modułów pozwala na budowę ekranów w dowolnych rozmiarach i dowolnej formie. Wysoka przezierność ekranów zbudowanych w oparciu o panele inexLED-T sprawia, że witryny sklepów, restauracji, czy salonów sprzedaży zyskują nowe pole eksploatacji.

Instalacja naszych transparentnych paneli nie tylko nie ogranicza w istotny sposób dostępu światła z zewnątrz do wnętrza pomieszczeń, lecz pozwala na wyświetlanie doskonałej jakości contentu reklamowego, czy informacyjnego.

Co więcej, elementy scenografii witryn mogą być w doskonały sposób uzupełniane przez wyświetlany obraz, co razem pozwala oddziaływać na widza w całkowicie nowy i niepowtarzalny sposób. 

Wyświetlacze inexLED-T pozwalają tworzyć nowe wrażenia estetyczne, zaskakujące swoją formą odbiorców, przez co skuteczniej oddziałują na potencjalnego Klienta.

Jakość i środowisko

Wysoka jakość paneli serii inexLED-T to także długa, bezawaryjna praca wynosząca 100.000 godzin, zaś wysoka efektywność energetyczna sprawia, że nasze ekrany transparentne zużywają o 50% energii mniej niż inne podobne produkty. Średnie zużycie energii nie przekracza 300W/m2 (niektóre modele pobierają średnio tylko 240W/m2) co sprawia, że są jednymi z najoszczędniejszych spośród dostępnych na rynku rozwiązań. 

Instalacja

Szeroki zakres wymiarowy oraz pełna gama rozdzielczości stwarza nam możliwość realizacji instalacji w każdym miejscu, tak aby jakość i wielkość wyświetlanego obrazu dobrana była optymalnie do lokalizacji i kręgu odbiorców przekazu.
Konstrukcja modułowa to oszczędność czasu podczas procesu instalacji, a poprzez to także mniejsza uciążliwość dla właściciela obiektu. Moduły inexLED-T można instalować zarówno w wersji stojącej, jak i podwieszanej dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększa się pole ich zastosowania.

1

Pełna skalowalność

Ekrany inexLED-T konstruowane są w oparciu o ustandaryzowane cabinety, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować wielkość, czy proporcje ekranu do indywidualnych potrzeb Klienta. 

Najwyższa jakość

Ekrany inexLED-T tworzone są w oparciu o najwyższej jakości komponenty, dzięki czemu obraz jest jednorodny i czytelny, zaś wysokie parametry odświeżania obrazu sprawiają, że nasze ekrany nie męczą oczu i gwarantują doskonały obraz.

Jakość i środowisko

Wysoka jakość paneli serii inexLED-T to także długa, bezawaryjna praca wynosząca 100.000 godzin, zaś wysoka efektywność energetyczna sprawia, że nasze ekrany zużywają o 50% energii mniej niż inne podobne produkty.

Łatwość instalacji i efekt WOW!

Dzięki niewielkiemu ciężarowi cabinetów ekranu transparentnego (w zależności od wersji 1m2 waży od 20 do 30 kg) oraz łatwości montażu instalacja ekranów transparentnych przebiega szybko i bezproblemowo.

Niezależnie, czy mamy do czynienia z instalacją podwieszaną (najczęściej stosowaną), czy też mocowaną do konstrukcji wsporczej, systemowe łączniki sprawiają, że w przeciągu zaledwie kilku godzin można zainstalować ekran o powierzchni kikludziesięciu metrów kwadratowych.

W przypadku posterów transparentnych sprawa jest jeszcze łatwiejsza. Należy po prostu wybrać miejsce i w przeciągu 15 minut cieszyć się niesamowitymi efektami.

Ekrany transparentne zewnętrz budynkowe

Ekrany transparentne można także montować na elewacjach budynków lub fasadach szklanych. Wszędzie tam, gdzie montaż wewnętrzny jest niemożliwy zastosowanie znajduje wersja w wykonaniu zewnętrznym. Zabezpieczona przed wpływem warunków atmosferycznych, jak również cechująca się wysoką jasnością przekraczająca 5000 cd/m2.

Niska waga i aluminiowa konstrukcja pozwalają na montaż ekranów nawet na szklanych fasadach. Transparentność przekraczająca 50% nie ogranicza w nazbyt dużym stopniu oświetlenia pomieszczeń światłem z zewnątrz.

Wodoodporna konstrukcja cabinetów (klasa szczelności IP65), pozwala na ich stosowanie w każdych warunkach atmosferycznych.

 

Jesteś zainteresowany ekranem transparentnym?
Skontaktuj się z nami.