inexLED

Realizacje

inexLED

Realizacje

 

Group One – Warszawa 

Recepcja jest tym miejscem do którego kieruje swoje kroki każdy odwiedzający firmę. Nie inaczej jest tez w Group One gdzie swoje miejsce znalazł efektowny ekran inexLED P2.5 Pro UltraBlack.

Ekran, który już od wejścia zwraca na siebie i hipnotyzuje. Jest niemym drogowskazem, przyciągającym do podejścia bliżej.

Realizacja wykonana na potrzeby Group One, czyli największej i niezależnej grupy komunikacyjnej na polskim rynku.

 

Gagliardi – Warszawa 

Ekrany to również wyśmienite medium reklamowe w przypadku spedaży detalicznej. Ekrany inexLED dzięki wysokiej jakości wykonania, świetnie sprawdzają się również wewnątrz budynków. Ze względu na to, że materiał jest w takim przypadku oglądany z bliska, ekran musi wyróżniać się idealnie dobraną rozdzielczością modułów.

Wysoka rozdzielczość ekranu zrealizowanego na modułach inexLED P2.5 UltraBlack oraz jego rozmiar sprawia, że nie da się przejść koło niego obojętnie.

Szczegółowość obrazu ze względu na branżę retail musi spełniać najwyższe wymagania Klientów, zapewniając im bogate doznania wizualne. 

Prezentowana realizacja została przygotowana dla sklepu z odzieżą męską premium, znajdującego się w Galerii Młociny w Warszawie.

 

Ekran w siedzibie iMedia – Białystok 

Nasza siedziba miesząca się w Białymstoku jest naszą wizytówką, w której ekrany LED grają pierwsze skrzypce. Duży, wysokiej rozdzielczości ekran ozdabiający ścianę za recepcją, to przykład tego, jak ekran może prezentować się w zamkniętych pomieszczeniach, wewnątrz budynków. Mimo bliskiej odległości (wynoszącej około 3 metry), z której spoglądamy na ekran, prezentowany przekaz reklamowy jest czytelny, niemęczący oczu oraz podnoszący mimowolnie zainteresowanie odbiorców.

Nietypowe proporcje ekranu – 5 metrów szerokości sprawiają, że przyciąga on wzrok i intryguje. 

Ekrany wewnętrzne mogą mieć dowolne proporcje, dowolną orientację i pracować w zestawach kilku lub kilkunastu sztuk, tworząc ciekawe kompozycje zsynchronizowane ze sobą.

 

Dedykowana zabudowa trzech ekranów na ledbusie – Francja

Kolejną realizacją, którą sprawiła nam dużo satysfakcji jest kompleksowa usługa customizowanej, dedykowanej zabudowy trzech ekranów LED na bazie Volkswagena Craftera dostarczonego do nas z daleka, bo aż z malowniczej Francji. Bus przeszedł całkowitą metamorfozę, nie tylko przez montaż wspomnianych ledów, ale również poprzez oklejenie go w całości czarną, matową folią. W realizacji wykorzystano ekrany inexLED P5, które zapewniają czysty obraz, zarówno przy słonecznej pogodzie, jak również w czasie zmierzchu.
W ramach realizacji bus został wyposażony w dedykowany agregat prądotwórczy, dzięki czemu ledbus jest w pełni samowystarczalny. Wartymi uwagi jest również wielkość ekranów bocznych, które w przybliżeniu dochodzą do 4 metrów długości i 2 metrów wysokości. Ciekawym zastosowanym rozwiązaniem jest umieszczenie trzeciego ekranu na tylnej ścianie busa, dzięki czemu przekaz reklamowy dociera również do osób poruszających się pojazdami bezpośrednio za busem. Powierzchnię reklamową udało się więc wykorzystać w całości.

 

Ekran na budynku biblioteki – Przechlewo

Nie tylko branża retail wykorzystuje w swojej działalności ekrany LED do wzbudzania zainteresowania odbiorców. Również obiekty użyteczności publicznej, takie jak biblioteki upatrzyły w tym medium środek do celu, a więc przyciągnięcia większej ilości mieszkańców do czynnego czytelnictwa. 

Biblioteka w Przechlewie, znajdującym się w województwie pomorskim, umieściła na ścianie zewnętrznej swojego obiektu outdoorowy ekran LED, który poprzez swoje usytuowanie świetnie wybija się na pierwszy plan i będzie zauważalny nawet w nocy.

 

Wielkoformatowy ekran zewnętrzny – Kraków 

Wielkoformatowe ekrany LED zamontowane na specjalnych konstrukcjach zlokalizowane w najważniejszych punktach aglomeracji miejskiej to sposób na dotarcie do odpowiednio dobranej grupy docelowej, potencjalnie zainteresowanej naszą ofertą.

Realizacja ekranu dla jednego z największych krakowskich deweloperów firmy InterBud wyróżnia się zarówno miejscem instalacji jak i rozmiarem. Moduły P8 zapewniają doskonały obraz oraz wysoką jasność i czytelność obrazu.

Zewnętrzny ekran idealnie sprawdzi się do prezentacji wydarzeń na żywo, filmów, spotów i wszelkiego typu reklam. To właśnie specjalna konstrukcja ekranu gra pierwsze skrzypce, a nie jego otoczenie. Dzięki temu emitowany przekaz ma szansę wybrzmieć w całości bez rozpraszania uwagi odbiorców. W naszej krakowskiej realizacji dodatkowym atutem jest długość ekranu, wynosząca niebagatelne 13 m oraz nietypowe proporcje, które sprawiają, że jest bardziej dostrzegalny przez ludzi.

 

TAXI BOX – reklama mobilna

Skuteczna reklama to taka, która dociera do jak największej ilości osób w relatywnie krótkim czasie. Dzięki mobilnej reklamie w postaci TAXI BOXa mamy szansę spełnić to kryterium i zwiększyć dostrzegalność naszego przekazu i marki.

TAXI BOX jest rozwiązaniem dwustronnym i spełniającym najwyższe normy co do jakości materiałów, z których jest wykonane. Istnieje możliwość zdalnego zarządzania wyświetlaną reklamą dzięki dedykowanej aplikacji inexLED LedCloud Software. Automatyczna regulacja jasności dostosowuje obraz do panujących aktualnie warunków atmosferycznych, nie rażąc oczu i nie rozpraszając innych użytkowników drogi. Produkt dostępny jest w standardowym rozmiarze, dostosowanym do większości aut. Panel outdoorowy P3 to gwarancja doskonałej rozdzielczości i jasności, przy zachowaniu optymalnego kontrastu podczas patrzenia nawet z niewielkiej odległości.

 

 

Ekran Galeria Łodygowa – Warszawa 

Ekrany LED to nie tylko rozwiązania sprawdzające się w zastosowaniach wewnętrznych, ale również pozostają skuteczną formą reklamy zewnętrznej.

Taka forma świetnie sprawdza się we wszelkiego typu obiektach usługowych, zachęca bowiem do skorzystania z usług właśnie tego obiektu handlowego. Niewątpliwym atutem naszych rozwiązań jest możliwość kreowania treści przy wykorzystaniu dedykowanego oprogramowania, które przesyła materiał w sposób bezprzewodowy.

W tej realizacji ekran P8 został zamocowany na ścianie zewnętrznej galerii handlowej Łodygowa znajdującej się w tętniącej życiem Warszawie, stanowiąc niemy drogowskaz dla osób przejeżdżających obok. Niemałe wymiary oscylujące w granicach blisko 25 m2 wpasowały się świetnie w wolną przestrzeń reklamową, jaka powstała pomiędzy elementami architektonicznymi budynku. Realizacja wygląda na tyle naturalnie, że wydaje się jakby była tam od zawsze.

 

Ekran LED – Łomża 

W Łomży, mieście położonym w województwie podlaskim, znalazły swoje miejsce aż dwa nasze wolnostojące ekrany. W przypadku realizacji na ten konkretny ekran mocnym atutem jest jego wielkość, jak również położenie w pobliżu sklepu wielkopowierzchniowego.

Ekran został zamocowany na wolnostojącej konstrukcji, a dzięki podwyższeniu jest widoczny z daleka. Estetyczna tylna zabudowa, czarny kolor i solidne wykończenie przełożą się na długie lata użytkowania.

 

Totem LED – Nadarzyn 

Totemy w wydaniu outdoorowym to doskonała alternatywa dla tradycyjnych nośników reklamowo-informacyjnych obecnych w przestrzeni zewnętrznej. Jeden z nich został umieszczony tuż obok przystanku autobusowego w Gminie Nadarzyn, aby przekazywać niezbędne informacje dla podróżujących. 

Głęboka zieleń totemu dodaje energii i wprowadza odrobinę rześkości, a odpowiednio dobrana wysokość zapobiega pozostaniu niezauważonym. 

 

Ekran LED na ścianie zewnętrznej Miejskiego Domu Kultury – Barcin 

Ekran LED jako jeden z najpopularniejszych nośników reklamy cyfrowej stał się również jednym z najbardziej skutecznych. Nie bez przyczyny coraz więcej ośrodków i instytucji kultury, prowadzących działalność społeczno-kulturową, upatruje w nich sposobu do zbliżenia się do swoich odbiorców i mieszkańców gminy. 

Tak było w przypadku Miejskiego Domu Kultury w Barcinie, którego to zewnętrzna fasada budynku zyskała outdoorowy ekran LED, prezentujący na bieżąco program wydarzeń kulturalnych. Dzięki niemu oferta obiektu dociera do dużo większej liczby potencjalnie zainteresowanych odbiorców, niż gdy miało to miejsce w tradycyjny sposób poprzez ulotki, czy broszury.

 

Ekrany LED  na przejściu granicznym – Bobrowniki/Bierestowica

Wszędzie tam, gdzie wyświetlanie aktualnych informacji jest niezbędne i priorytetowe jedynym słusznym i opłacalnym rozwiązaniem są ekrany LED montowane w widocznym miejscu.

Polsko-białoruskie przejście graniczne  Bobrowniki – Bierestowica położone w województwie podlaskim w gminie Gródek, zostało opatrzone jednakowymi ekranami LED zamontowanymi na zewnętrznej kondygnacji budynku. Dzięki odporności ekranów outdoorowych na warunki meteorologiczne są one w stanie pracować w zmiennych warunkach pogodowych, niezależnie od deszczu, wiatru, czy opadów śniegu. Kierowcy aut przekraczających granicę mają, dzięki takiemu rozwiązaniu, pewność otrzymywania bieżących komunikatów informacyjnych.

 

Ekran wolnostojący w centrum miasta – Łomża 

Również i Łomża doczekała się naszej realizacji. Duży, wolnostojący ekran na stabilnej konstrukcji został umieszczony na ruchliwej ulicy, dzięki czemu możliwie dużo osób może zobaczyć emitowaną przez niego reklamę. 

Ekran w przestrzeni miejskiej to świetny sposób na nienachalną reklamę, gdyż z uwagi na jego duży rozmiar, jak i wyświetlany bez przerwy materiał, przekaz w skali dnia może zobaczyć obszerna grupa odbiorców. Ekran wielkoformatowy jest przysotosowany do pracy w różnych warunkach pogdowych, również przy dużych amplitudach powietrza. Dostęp serwisowy w tej realizacji został zaprojektowany z tyłu.

 

Totemy inexLED w Salonie  optycznym – Ełk 

Zwykłe reklamy graficzne w postaci potykaczy, czy posterów okazują się być czasem niewystarczające. Na ratunek w takim przypadku ruszają totemy LED, które w sposób oddziałowujący na zmysły zatrzymują na dłużej potencjalnego Klienta i wpływają  nienachalnie na zwiększenie zainteresowania ofertą, a w efekcie na sprzedaż.

Salon optyczny w Ełku jest świetnym przykładem na to, że ekrany LED znajdują zastosowanie w szerokiej ilości branż i mogą wspomagać budowanie świadomości marki.

Wysoka rozdzielczość ekranu opartego na modułach P2 sprawia, że obraz jest ostry jak „brzytwa”, niezależnie od tego czy prezentujemy treści video czy statyczną grafikę.

 

 

Ekran LED w biurowcu Equator – Warszawa

Nasze rozwiązania znalazły swoje zastosowanie w warszawskim biurowcu w dzielnicy Ochota, znanego również pod nazwą Equator.

Wykorzystane do realizacji ekrany LED P2.5 pixela wyświetlają filmy reklamowe oraz listę najemców biurowca, a wszystko to w przestronnym holu i recepcji. Wysoka jakość wyświetlanego obrazu i pełna customizacja to główne cechy serii inexLED.Nasze produkty są zawsze w pełni dopasowane pod konkretne projekty, czy potrzeby Klientów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

 

 

Totemy inexLED P2.5 oraz ekran LED P6.6 – Lublin

 

W jednej z lubelskich parafii rzymskokatolickich dołożyliśmy swoje dwie cegiełki pod postacią ekranu LED P6.6, który znalazł swoje docelowe położenie na fasadzie zewnętrznej kościoła oraz totemu wewnętrznego P2.5, który można odnaleźć w środku budynku.

 

Obie realizacje mają na celu pomoc parafianom w głębszym uczestniczeniu w nabożeństwie, gdyż na ekranie zewnętrznym będzie na bieżąco wyświetlana trwająca msza, dzięki umieszczonym w środku kościoła kamerom. Totem LED natomiast został stworzony po to, aby wyświetlać ogłoszenia parafialne, bądź obrazy świętych, czy inne grafiki dostosowane do obowiązującego aktualnie święta.

 

Przedstawione ekrany ledowe to nasza pierwsza realizacja na potrzeby duchowieństwa.

 

Ekran LED na nowym dworcu PKS -Białystok

Oddanie do użytku przez PKS Nova nowoczesnego dworca autobusowego stało się przyczynkiem do kolejnej realizacji.

Wielkoformatowy ekran inexLED P3 zainstalowany w dworcowej poczekalni zwraca uwagę swoimi rozmiarami i doskonałą jakością obrazu.

Dodatkowo zamontowaliśmy ekrany dedykowane do wyświetlania rozkładu jazdy nad stanowiskami kasowymi.

 

 

Teatr STU

Ekrany LED dla krakowskiego Teatru STU

Krakowski Teatr STU to instytucja działająca nieprzerwanie od ponad 20 lat, mająca charakter impresaryjny. To ewenement na polskiej mapie teatralnej, głównie ze względu na swoją niezależność i szczególne doznania płynące dla widzów z ramienia wystawiania sztuk teatru alternatywnego.

To szczególne miejsce i ten szczególny klimat mają zaszczyt uświetniać nasze dwa ekrany LED o pixel pithc wynoszoszącym P2,5, umieszczone po przeciwległych stronach sceny tuż nad widownią, tak aby wzmocnić niesamowity efekt wizualny każdego spektaklu i przenieść widza na wyższy poziom doznań artystycznych. Dzięki nim widz może przeżywać sztukę głębiej, już nie tylko na poziomie zmysłu słuchu i wzroku, ale również płynącą z wysokiej jakości efektów multimedialnych.

Niebagatelna przekątna pojedynczego ekranu wynosząca około 5 metrów, a także jego duża powierzchnia na tak małej przestrzeni użytkowej ściany, przekładająca się na około 7 m2, sprawiają, że ekrany stały się już nierozerwalną częścią teatru.

 

 

Totemy inexLED P1.86

 

Totemy LED zrealizowane dla DEK Studio graficzne to kwintesencja tego co w urządzeniach tego typu najlepsze: robiący wrażenie wygląd zewnętrzny przy zachowaniu najwyższej jakości materiałów, energooszczędności i czystego obrazu w jednym!

 

Wyprodukowane są w oparciu o moduły LED P1.86, co gwarantuje doskonałej jakości obraz. Są mobilne i gotowe do użycia zaraz po dostawie. Nie wymagają kalibracji, instalacji i wsparcia serwisowego przy uruchomieniu.

 

Niestandardowe proporcje i wymiary totemów, które w tej realizacji przekraczają nieco wysokość 2 metrów sprawiają, że wyróżniają się bardziej niż tradycyjne ekrany LCD w formacie 16:9.