inexLED

Ekrany zewnętrzne, City Light i totemy LED

inexLED

Ekrany zewnętrzne

Wymagania stawiane ekranom zewnętrznym są nieco odmienne niż dla ekranów wewnętrznych. Wykorzystanie ekranu LED na zewnątrz pomieszczeń, zwłaszcza w naszej strefie klimatycznej, wymaga zastosowania dedykowanych do użytku outdoorowego modułów LED.

 

Moduły do stosowania na zewnątrz budynków wyróżnia kilka cech, takich jak: wysoka jasność, odporność na warunki atmosferyczne oraz ewentualne akty wandalizmu.
Z uwagi na to, że ekrany zewnętrzne muszą pracować niekiedy w pełnym słońcu, ich jasność nie powinna być niższa niż 4000 nitów. Taka jasność zapewnia czytelność wyświetlanych treści w słońcu, zaś dzięki stosowanym w ekranach inexLED układom automatycznej kontroli jasności inexLED Eco, są także energooszczędne.

Podobnie jak w przypadku ekranów wewnętrznych bardzo istotnym (choć nie zawsze najistotniejszym) parametrem jest pixel pitch. W przypadku ekranów outdoorowych najmniejszym dostępnym rozmiarem jest P 2.5 mm. Jednakże najczęściej stosowanymi modułami są moduły P4, P5, P6 oraz P8.

 

Podobnie jak w przypadku ekranów wewnętrznych, także i w tym przypadku o doborze rozmiaru piksela decyduje odległość z jakiej będziemy patrzyli na ekran oraz rodzaj wyświetlanych treści. Nie bez znaczenia będzie też docelowa wielkość ekranu, albowiem dla ekranów o niewielkiej powierzchni sugerujemy stosowanie modułów o gęstszym pikselu.

Z uwagi na charakterystykę środowiska pracy ekranów zewnętrznych ich budowa różni się od wersji wewnętrznej. Poza wspomnianymi różnicami w pixel pitch’u oraz jasnością, najistotniejsze różnice widać w konstrukcji samego modułu. Są one wykonane w wydaniu wodoodpornym, jak również wyposażone są we wzmocnione maski, dodatkowo osłaniające lampy LED przed działaniem promieni słonecznych.

Taka konstrukcja modułów zewnętrznych sprawia, że mogą one pracować w ekstremalnie ciężkich warunkach. Szczelność frontowej części modułu na poziomie IP67 lub IP68 sprawia, że ekran jest wodo i pyłoszczelny.

Pełna skalowalność

Ekrany LED konstruowane są w oparciu o moduły, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować wielkość, czy proporcje ekranu do indywidualnych potrzeb Klienta. Każdy z naszych ekranów projektowany i produkowany jest zgodnie z indywidualną specyfikacją. 

Wysoka jasność

Ekrany inexLED tworzone są w oparciu o najwyższej jakości komponenty, dzięki czemu obraz jest jednorodny i czytelny. Jasność przekraczająca 5000 nitów oraz wysokie parametry odświeżania obrazu sprawiają, że nasze ekrany nie męczą oczu i gwarantują doskonały obraz, także w pełnym słońcu.

Łatwość serwisu

Modułowa konstrukcja ekranu LED pozwala, w przypadku wystąpienia awarii, na wymianę tylko niewielkiego fragmentu (modułu), co w przypadku ekranów LCD wiąże się z wymianą całej matrycy.

Ekrany wielkoformatowe – telebimy 

Ekrany te instalowane są zarówno na dedykowanych konstrukcjach wolnostojących, jak i na elewacjach, czy ścianach budynków. Ich proporcje zbliżone są zazwyczaj do formatu 16:9, dzięki czemu standardowe treści mogą być wyświetlane bez dodatkowych zabiegów. Najczęściej stosowanymi rozdzielczościami modułów są P5, P6 oraz P8, choć zdarzają się także realizacje oparte na modułach P3 lub P4.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem, wypełnij formularz, a my prześlemy Ci szczegółową ofertę.

Totemy inexLED i CityLight’y

Totemy outdoorowe to coraz popularniejszy format ekranu outdoorowego. Niewielki format doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie zależy nam na efektownym, a zarazem efektywnym dotarciu do Klienta.

Ekrany inexLED CityLight to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych systemów plakatowych. Ekrany produkowane są jako konstrukcje naścienne, wolnostojące w wielu wielkościach i rodzajach, jedno i dwustronne.  Gęste moduły P3, P4 i P5 gwarantują doskonały obraz.

Kasetony reklamowe inexLED

Kaseton reklamowy w nowoczesnym wydaniu. Kasetony reklamowe montowane nad sklepami, czy punktami usługowymi już wszystkim nam spowszedniały i w zasadzie przestaliśmy je zauważać. Idealną alternatywą dla tradycyjnego podświetlanego kasetonu stanowi kaseton inexLED Box. Możesz na nim wyświetlić nie tylko logo swojej firmy, lecz również dotrzeć do Klienta z przekazem modyfikowanym dynamicznie. Teraz już żadna promocja nie umknie Twoim Klientom, zaś doskonałe parametry ekranów sprawią, że dostrzeże je niemal każdy.