inexLED

Ekrany zewnętrzne

inexLED

Ekrany zewnętrzne – telebimy

Ekrany zewnętrzne charakteryzują się wysoką jasnością oraz odpornością na wpływ czynników atmosferycznych. Stosowane do ich produkcji moduły pozwalają na wyświetlanie czytelnego obrazu, nawet w pełnym słońcu, zaś ultra czarny kolor ich masek w połączeniu z niewielkim rozmiarem diód LED sprawia, że oferują też doskonały kontrast.
Ekrany zewnętrzne, które produkuje nasza firma pozwalają na ich montaż niemalże wszędzie. Oferujemy zarówno ekrany z dostępem serwisowym od tyłu, jak i od przodu.
Wybrane wersje ekranów pozwalają na ich łączenie w narożnikach zewnętrznych, co sprawia, iż możemy obudowywać narożniki budynków i uzyskiwać tym samym niezwykłe efekty.
Obudowy naszych ekranów wykonujemy zarówno w postaci cabinetów stalowych, jak i aluminiowo-magnezowych. Montowane mogą być na ścianach (także bezpośrednio do ściany bez konstrukcji odsadzającej), jak również na konstrukcjach wolnostojących.
Format, sposób montażu, czy wielkość dopasowywana jest do zindywidualizowanych potrzeb naszych Klientów.

Ekrany zewnętrzne seria S

Moduły outdoorowe inexLED seria S – Specyfikacja techniczna

Energooszczędność

Zastosowanie najnowszych diód SMD oraz energooszczędnych układów sterujących pozwoliło nam na ograniczenie zużycia energii przez ekran o ponad 50%.

Najwyższa jakość

Ekrany inexLED tworzone są w oparciu o najwyższej jakości komponenty, dzięki czemu obraz jest jednorodny i czytelny.

Łatwość serwisu

Modułowa konstrukcja ekranu LED pozwala, w przypadku wystąpienia awarii, na wymianę tylko niewielkiego fragmentu (modułu) ekranu.